Dijital Bir Ajans!

Benzersiz, duyarlı, işlevsel ve etkileyici hizmetler sunuyoruz.

Tam hizmet ajansı olarak müşterilerimize ihtiyaç duydukları dijital ve offline mecra hizmetleri veriyoruz. Markanızı tasarım ve içerikten dijitale kadar kalıcı bir ilişki, iş birliği içinde yönetiyoruz. Müşteri memnuniyeti ve başarı oranı yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Zaman zaman sizi konfor alanınızdan çıkaracağız, böylece yeni dünyalarda başarılı olmanızı sağlayacağız.

Dijital medya planlama

Markanızı analiz ederek, hedefleri doğrultusunda stratejiler oluşturuyoruz. Kampanyalarınızın hayata geçirilmesi konusunda optimizasyon sağlıyor, raporlama ve kampanya analizleriyle markanızı havalara uçuruyoruz.

Yaratıcı tasarım

TV ve dergi reklamlarından ilan ve afiş tasarımlarına. Billboarddan kataloğa. İnfo grafik videolardan tanıtım filmlerine. HTML Banner’dan Landing Page tasarımına kadar markanızın tüm görsel ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bi’ tık sağa almayı unutmuyoruz.

Etkinlik Yönetimi

Her geçen gün değişen tüketici beklentilerinin satın alma alışkanlıklarını değiştirdiğini çok iyi biliyoruz. Markalarımızın stratejilerine uygun olarak belirlediğimiz organizasyonlarda, hedef kitleye doğrudan ulaşmasını sağlıyor, markalarımıza değer kazandırmak için faaliyetler sürdürüyoruz.

Dijital medya ve satın alma

Markanız için en doğru mecralarda satın alma ve planlama yapıp, kampanyalarımızı hayata geçiriyoruz. Günün her saatinde özenle gerçekleştirdiğimiz optimizasyon ve raporlamalar ile sizi sizden daha iyi anlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Web tasarım ve yazılım

İstediğiniz web siteyi, Google standartlarına uygun ve mobile uyumlu bir şekilde hazırlıyor, markanızın kimliğini tasarıma yansıtıyoruz. Yalın kod ile kolay ve anlaşılır siteler hazırlarken işinizle optimize yazılımlar inşa ediyoruz.

PR & Medya İletişimi

İletişim hedefleriniz doğrultusunda medya planı oluşturuyor, medya ile sıcak ilişkiler kurarak bulunduğumuz sektörden ayrışmamızı sağlıyoruz. Kamuoyunda bilinirliğimizin oluşması için yaratıcı içeriklerle etkili haber ve röportaj yansımaları elde ediyor, medya iletişiminde doğru zamanda doğru mesajı hedef kitleye ulaştırıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimimiz de çok lezzetlidir. Deneyiniz! Markalarımızın sadece içerik takvimini oluşturmuyoruz. İletişim dili ve stratejilerini de belirliyoruz. Real Time Marketing ile markanızı sürekli gündemde ve güncel tutuyoruz.

Seo Yönetimi

Google ile web siteniz arasında çöpçatanlık yapıyoruz. Sıralama takibi, site teknik analizleri organik trafik içerikleri, Backlink takibi ve kazanımı, rakip analizi ve takibi burada yapılır.

Influencer Marketing

Dijital pazarlamanın bir kolu olan sosyal medya hayatımızın bir parçası olduğundan beri yüksek takipçilere ulaşan hesapların, insanların satın alma durumlarını ve tercihlerini etkilediğinin tartışılmaz bir gerçek olduğunu çok iyi biliyoruz. Dijital Bir Ajans olarak sosyal mecralarda, hedef kitleyi etkileme gücüne sahip kişilerle iş birlikleri yapıyor, potansiyel müşterilerimize en etkili şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

NELER YAPARIZ

Enerji dolu, genç ve heyecanlıyız. Araştırmayı, yeniye ulaşmayı ve fark yaratmayı seven profesyonel bir ekipten oluşuyoruz. İşimizi somurtarak değil severek yaparız. Ofisimize giderken ayakları geri geri gidenlerden değiliz. Titiz ve kıpır kıpırız. İsmimiz gibi özü sözü bir Dijital Bir Ajansız. Yüksek fiyatlardan, fikir üretmeyen ajanslardan, hiç ulaşılamayan müşteri temsilcilerinden, takipsiz işlerden, geri dönülmeyen maillerden ve vaktinde teslim edilmeyen işlerden sıkıldıysanız Dijital Bir Ajans’la daha önce çalışmamışsınız demektir.

Başarı.

Teknoloji ve tasarım, işletmeler için başarının özüdür. Ajansımızın tam potansiyeline ulaşmak çin yıllara dayanan deneyimimizden yararlanın. 360 derece hizmet veriyoruz, yani sizi tasarım ve içerikten dijitale kadar her alanda destekliyoruz.

Stratejimiz.

Markanızı analiz ederek, hedefleri doğrultusunda stratejiler oluşturuyoruz. Kampanyalarınızın hayata geçirilmesi konusunda optimizasyon sağlıyor, raporlama ve kampanya analizleriyle markanızı havalara uçuruyoruz.

Dijital Bir Ajans Responsive Tasarım ve Kalite

Premium Display Kampanyalar, Performans Kampanyaları, Google Adwords ve Google Display Kampanyaları, Sosyal Medya Kampanyaları, Mobil Reklam Kampanyaları, Programatik ve Video Reklam Kampanyaları Oluşturuyoruz.

160

Hizmet Verdiğimiz Firma

Yıllardır kurduğumuz dostluklar giderek pekişiyor. Bugüne kadar hizmetlerimizden faydalanan firmalar çok memnun kaldı. Sizi de aramıza bekleriz.