Dijital Bir Ajans!

Benzersiz, duyarlı, işlevsel ve etkileyici hizmetler sunuyoruz.

Dijital Medya Planlama & Satın Alma

Markanız için en doğru mecralarda satın alma ve planlama yapıp, kampanyalarımızı hayata geçiriyoruz. Günün her saatinde özenle gerçekleştirdiğimiz optimizasyon ve raporlamalar ile sizi sizden daha iyi anlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Yaratıcı tasarım

TV ve dergi reklamlarından ilan ve afiş tasarımlarına, Billboarddan kataloğ, info grafik videolardan tanıtım filmlerine, HTML Banner’dan Landing Page tasarımına kadar Markanızın tüm görsel ihtiyaçlarını karşılıyoruz ve bi’ tık sağa almayı unutmuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimimiz de çok lezzetlidir. Deneyiniz! Markalarımızın sadece içerik takvimini oluşturmuyoruz. İletişim dili ve stratejilerini de belirliyoruz. Real Time Marketing ile markanızı sürekli gündemde ve güncel tutuyoruz.

Influencer MarketIng

Dijital pazarlamanın bir kolu olan sosyal medya hayatımızın bir parçası olduğundan beri yüksek takipçilere ulaşan hesapların, insanların satın alma durumlarını ve tercihlerini etkilediğinin tartışılmaz bir gerçek olduğunu çok iyi biliyoruz. Dijital Bir Ajans olarak sosyal mecralarda, hedef kitleyi etkileme gücüne sahip kişilerle iş birlikleri yapıyor, potansiyel müşterilerimize en etkili şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kurumsal İtibar Yönetimi

Sosyal medya platformlarında aktif bir şekilde verilmek istenen mesajları doğru dil ve mecraların kullanımını sağlayarak kişilerin ya da müşterilerin geçmişteki ve gelecekteki beklentilerine dayalı şirket görüş ve değerlerinin tamamını olumlu yönde kalıcı bir hale getiriyoruz. Bu sayede imajınızı, stratejinizi ve itibarınızı koruyoruz.

Yapay Zeka Tabanlı İletişim Çalışmaları

Sürekli gelişen dijital dünyada öncü olma ve etkili iletişim kurma misyonumuz ile sürekli kendimizi geliştiriyor, son trendlere uygun yaratıcı içeriklerle öne çıkıyoruz. Yapay zekâ tabanlı iletişim çalışmalarımız ile stratejik bir şekilde kişiselleştirilmiş içerik üretimine yönelik geniş bir yelpazede hizmet sağlıyoruz. Markalarımızın dijital dünyada daha inovatif ve öncü olmasını sağlarken hedef kitleler ile etkileşimini en üst noktaya taşıyoruz.