BİZİ TANIYIN!

Bir heceli, üç harfli bir kelimeden çok daha fazlasıyız. Enerji dolu, genç ve heyecanlıyız. Araştırmayı, yeniye ulaşmayı ve fark yaratmayı seven profesyonel bir ekipten oluşuyoruz. İşimizi somurtarak değil severek yapıyoruz. Ofise giderken ayakları geri geri gidenlerden değiliz. İşimiz titiz, içimiz kıpır kıpırdır. İsmimiz gibi özü sözü bir Dijital Bir Ajans’ız.

Yüksek fiyatlardan, orijinal fikir üretmeyen ajanslardan, hiç ulaşılamayan müşteri temsilcilerinden, takipsiz kalan işlerden, geri dönülmeyen maillerden ve vaktinde teslim edilmeyen işlerden sıkıldıysanız Dijital Bir Ajans’la daha önce hiç çalışmamışsınız demektir.

Hizmet verdiğimiz markalar için en uygun kurguda dijital iletişim, en çılgın fikirlerle yaratıcı tasarım çalışmaları ve doğru nokta atışlarıyla dijital pazarlama stratejileri belirler ve bunları son teknoloji ve trendlerle harmanlayarak hayata geçiriyoruz.

01.

Eğlenceliyiz.

Çalışırken eğlenmeyi, beyin fırtınası yaparken yükseklere savrulmayı seviyoruz. Modumuzu işimize yansıtıyor, hem kendimizi hem markalarımızı eğlendiriyoruz.

02.

Deneyimliyiz.

Genciyle yaşlısıyla 2010 yılından beri işimizin başındayız. Fikirlerin filizlendiği, kahvenin demlendiği ofisimizde yüreğimizi ortaya koyarak derdinize derman oluyoruz.

03.

Ailenin bir parçasıyız.

Bu maddeyi koymasak olmazdı. Yanı başınızda 7/24 bir aradayız. Asla sizi yarı yolda bırakmayız!